Skunk botia

boban

Osnivača sajta
Staff member
9 Avgust 2003
5,599
329
83
New Plymouth New Zealand
www.beke.co.nz
Botia morleti - Skunk botia



DSC01389.jpg
 
Botija koja ne trazi puno veliki akvarijum ali zato trazi dosta skrovitih mesta . Nije toliko zastupljena koda nas ali zadnjih godina mozemo je sve vise videti po akvaristickim radnjama. :wink:
 
Sad ce oktopus da se javi da te demantuje fauna :lol:
Cini mi se da mi je pricao da kad narucis od singapuraca modestu, uvek dobijes i morleti u pakovanju, i obratno. Jednostavno se singapurci prave tose, kao ne razlikuju ih, to im dodje isto, pravi trgovci :wink:
 
Buca said:
...Cini mi se da mi je pricao da kad naruci od singapuraca modestu, uvek dobije i morleti u pakovanju, i obratno.

Ma, ne prica samo Octopus tako kako im kinezi uvljaju za krokodile gustere, vec i ostali isto to pricaju.
Ti pitas zasto nema pangasiusa oni kazu kako im kinezi umesto toga uvalili silver sharka . Ako je to tacno, ti im kinezi i to dobrooo uvaljuju.
 
Fauna daleko od toga da Singapurci uvaljuju krokodile za gustere ,oni imaji mnogo perfidnije fazone u trgovini i tacno znaju sa kojom musterijom smeju a kojom ne smeju i dokle da se zezaju.Taj koji ti pominje da mu "uvaljuju " pangasiusa za sharka ili laze ili je za njih suvise neozbiljna musterija sa kojom kratko rade..Meni se jednostavno tako nesto nikada nije desilo .Ponavljam oni vrlo dobro znaju da ako se igraju sa nekim do koje granice to sme ici. Moj dobavljac ukoliko nesto od narucenog nema, obavezno me kontaktira i ponudi alternativno resenje tj.neku blisku vrstu. Na meni je da odlucim da li to prihvatam ili ne. Dakle daleko je to od uvaljivanja.

Ovo sto je Buca rekao stoji ali odnosi se na mogucnost da sa morleti botiama uleti i neka druga botija.Izgleda da se njihovi radnici bas i ne trude preterano .
Dakle Fauna nikada mi se desilo da umesto jedne vrste koju sam trazio dobijem neku drugu a da me za to prethodno ne pitaju.