Snowball pleco

boban

Osnivača sajta
Staff member
9 Avgust 2003
5,599
329
83
New Plymouth New Zealand
www.beke.co.nz
Baryancistrus sp - LDA33

Poznat pod vise imena, Snowball pleco, Big White Spot Pleco i Snowflake. Ja ga zovem kako sam i naveo u naslovu teme.

I njega sam malo maltretirao, tek da nacinim koju fotku :)


DSC04243.jpg
 
Tacno tako, negde je oko 5 cm.

A ti bi da se igras zubara :)

Napravio sam par snimaka usta ali su nazalost sve su ispale lose a nemam nameru da perem staklo radi fotke. Isto tako nemam nameru da ponovo zezam ribe od stotinak $ i da ih ponovo premestam u posudu za slikanje da bi ovde dokazivao da su to sto jesu. Mislim da je jasno da ribe koje imaju takvu cenu i u ovim relacijama gde sam ja nema bas takvih zabuna. Nije to riba od par centi pa da nikoga nije briga za to.

Ipak, ako budem u situaciji da napravim dobru sliku bez traumiranja riba ja cu to da uradim i da je postavim ovde za dobrobit svih nas. Da ti kazem da sam tu sliku i imao ali sam je izbrisao jer mi nije bilo bitno da je imam. Jednostavno sam je uradio da bi zadovoljio bas ono za sta se ti sada interesujes. Zato i kazem da je LDA33 kao sto tvrde i ljudi odakle je riba stigla a oni je zovu Snowflake.
Ako te bas zanimaju slike tih dentalnih podataka onda to ima na planetcetfish.com pa vidi.
 
ma na prvi pogled sam pomislio da je inspector, al onda sam se sjetio da si ti taj koji je slikao pa mi je malo glupo zazvu?alo moje pitanje al hebiga, nisam taj da editiram post kad ga netko ve? pro?ita... :roll:
sorry ak sam te uvrijedio, zna da nije tak :wink:

Nego, ako ipak dobro uslika gebis, postavi sliku, na ovom ?e se primjeru VRLO LAKO mo? pokazat primjer sli?nosti i ralika L201 i LDA33...
gebis im je totalno razli?it, dok su odozgora sli?ni ko jaje jajetu :wink: