Akvarijum Art - nova radnja

Fantom

Member
5 Novembar 2007
212
2
18
Beograd
www.akvarijumart.com
Postovane kolege, zeleo bih da Vam predstavim novootvorenu akvaristicku radnju u Novom Beogradu.

Akvarijum Art je radnja koja ce se prevashodno orjentisati biljnoj akvaristici i aquascapingu, pa cemo se s toga truditi da obezbedimo najvecu ponudu kvalitetnog bilja, kao i ribica i ostalih stanovnika biljnih akvarijuma. Pored toga obezbedili smo veliki izbor pratece opreme za aquascaping, najveci izbor sijalica ikada u nasoj zemlji, kao i najveci izbor profesionalnih manometara. Uskoro cemo Vas obradovati i gomilom novih proizvoda kojih ranije nije bilo kod nas.
Takodje raspolazemo sa najvecim izborom hardscape-a. Nekoliko tona kamena i veliki izbor panjeva dovoljni su da ukrasite Vas akvarijum.

Kod nas mozete nabaviti sve modele Juwel-ovih akvarijuma, ali i poruciti akvarijume po Vasim dimenzijama. Ono sta mi preferiramo su otvoreni akvarijumi sa vrhunskim Arcadia OT2 visecim haubama. Otvoreni akvarijumi Vam pruzaju jos jednu dimenziju gledanja ( pogled odozgo ) gde vidite vrhove biljaka koji su najlepsi.

U Akvarijum Artu ce Vas docekti strucno osoblje, koje je svoje iskustvo sticalo dugogodisnjim bavljenjem akvaristikom, kako razmnozavanjem riba i biljaka, tako i uredjenjem biljnih akvarijuma koji krase mnoge domove.

Cela radnja zasnovana je na inovativnim resenjima koja do sada nisu radjena niti u jednoj drugoj radnji nkod nas.
Svaki akvarijum poseduje veoma jake pregradne filtere napunjene kvalitetnim filterskim masama, kao i automatsku zamenu vode. 20% vode koja predhodno prolazi kroz velike segmentske i filtere sa aktvinim ugljem zameni se svakodnevno. To u kombinaciji sa jakim filterima omugucuje odlicnu kondiciju i zdravlje riba, kao i neophodnu kvalitetnu ishranu koja nece dovesti do zagadjenja sistema.
Takodje kvalitetno resena ventilacija lokala omogucuje prijatan boravak u radnji gde se necete osecati kao kuvani na pari :)

Verujem da se mnogima desilo da im kesa sa upakovanim ribama priliom kupovine zavrsi na podu usled neodgovarajuceg prostora za odlaganje iste. Akvarijum Art je mislio i o tim detaljima, tako da se takve stvari kod nas nece desavati, i Vi necete dobiti ribe koje su se sa sve kesom srusile na pod uz ono " ma nije im nista ".

To bi bilo to. U sledecih par postova pokusacu da Vam sve to docaram kroz slike, a ako sam nesto propustio, i ako neko ima jos neka pitanja rado cu odgovoriti na njih.

Maver

New Member
30 Avgust 2013
1
0
1
48
Sve to super na slikama, lepo izgleda, ali ste vrlo neljubazni na telefon, za kupce van Beograda (kaze mi covek dodji vidi a ja 300 km od BG ) . Uzgred barem sajt azurirajte (sa opisom proizvoda) da se moze nesto videti i naruciti.