Akvarijum Art - nova radnja

Fantom

Member
5 Novembar 2007
212
2
18
Beograd
www.akvarijumart.com
Postovane kolege, zeleo bih da Vam predstavim novootvorenu akvaristicku radnju u Novom Beogradu.

Akvarijum Art je radnja koja ce se prevashodno orjentisati biljnoj akvaristici i aquascapingu, pa cemo se s toga truditi da obezbedimo najvecu ponudu kvalitetnog bilja, kao i ribica i ostalih stanovnika biljnih akvarijuma. Pored toga obezbedili smo veliki izbor pratece opreme za aquascaping, najveci izbor sijalica ikada u nasoj zemlji, kao i najveci izbor profesionalnih manometara. Uskoro cemo Vas obradovati i gomilom novih proizvoda kojih ranije nije bilo kod nas.
Takodje raspolazemo sa najvecim izborom hardscape-a. Nekoliko tona kamena i veliki izbor panjeva dovoljni su da ukrasite Vas akvarijum.

Kod nas mozete nabaviti sve modele Juwel-ovih akvarijuma, ali i poruciti akvarijume po Vasim dimenzijama. Ono sta mi preferiramo su otvoreni akvarijumi sa vrhunskim Arcadia OT2 visecim haubama. Otvoreni akvarijumi Vam pruzaju jos jednu dimenziju gledanja ( pogled odozgo ) gde vidite vrhove biljaka koji su najlepsi.

U Akvarijum Artu ce Vas docekti strucno osoblje, koje je svoje iskustvo sticalo dugogodisnjim bavljenjem akvaristikom, kako razmnozavanjem riba i biljaka, tako i uredjenjem biljnih akvarijuma koji krase mnoge domove.

Cela radnja zasnovana je na inovativnim resenjima koja do sada nisu radjena niti u jednoj drugoj radnji nkod nas.
Svaki akvarijum poseduje veoma jake pregradne filtere napunjene kvalitetnim filterskim masama, kao i automatsku zamenu vode. 20% vode koja predhodno prolazi kroz velike segmentske i filtere sa aktvinim ugljem zameni se svakodnevno. To u kombinaciji sa jakim filterima omugucuje odlicnu kondiciju i zdravlje riba, kao i neophodnu kvalitetnu ishranu koja nece dovesti do zagadjenja sistema.
Takodje kvalitetno resena ventilacija lokala omogucuje prijatan boravak u radnji gde se necete osecati kao kuvani na pari :)

Verujem da se mnogima desilo da im kesa sa upakovanim ribama priliom kupovine zavrsi na podu usled neodgovarajuceg prostora za odlaganje iste. Akvarijum Art je mislio i o tim detaljima, tako da se takve stvari kod nas nece desavati, i Vi necete dobiti ribe koje su se sa sve kesom srusile na pod uz ono " ma nije im nista ".

To bi bilo to. U sledecih par postova pokusacu da Vam sve to docaram kroz slike, a ako sam nesto propustio, i ako neko ima jos neka pitanja rado cu odgovoriti na njih.
 
Sve to super na slikama, lepo izgleda, ali ste vrlo neljubazni na telefon, za kupce van Beograda (kaze mi covek dodji vidi a ja 300 km od BG ) . Uzgred barem sajt azurirajte (sa opisom proizvoda) da se moze nesto videti i naruciti.