Alo narode ! PROBUDITE se!!

Evo,mene je konacno prosao grip i malo se sredio ovaj moj provajder koji me je mucio sa konekcijom zadnjih dana tako da nastavljam dalje.... :wink:
 
Budilnik je slavio sinu rodjendan, dosta pelinkovca usput, pa znas kako to ide. Pored toga je i puno zaposlen tj mnogo uci ovih zadnjih dana a znas kako, godine, pa nije sve to bas tako lako :twisted:
Ipak javice se budilnik jer on ne moze bez riba i ribica :)
 
Javio bih se ranije na ovu temu ,ali nisam bio tu.Stvar je vrlo jednostavna. Forum ima 83 clana. Od ovog broja 25 mogu da budu moderatori . Ima nas 3-4 amatera , da ne kazem pacera i vi sada ocekujete da mi postavljamo pitanja a vi da odgovarate i da se tako razvija forum.Ne, ja na ovom nivou ?lanstva o?ekujem da mogu da ?itam neke napredne ?lanke i teme koje nemogu da nadjem na drugim sajtovima.To mora da bude kvalitet ovoga sajta.
Pozdrav!!!
 
KO TO TAMO OPET SPAVA????

Duane,
nisam znala da si ba takav amater kako napisa, ili ti pacer :lol:

Mi amateri i nismo za neke napredne ?lanke. ivot foruma su pitanja i odgovori, razmena iskustava, sticanje znanja na taj na?in. Mrtve tekstove moe na?i po NET-u ali dok sve to ne oseti na svojoj koi malo vredi.

Svi su nekad bili po?etnici pa neka se sete tog vremena kad pro?itaju ne?ije pitanje i napiu odgovor.

Pozdrav. Mirka.