Barbus Titteya (Cherry Barb)

muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu... ovaj beee beeee.... zabuna identiteta! :roll: :lol:
ajmo ajmo, sad je sezona trezanja, zato svi kupite barbuse i uzivajte u njima!!

Jedno pitanje ovako uz temu... zasto su izumrli u divljini barbusi titteye??
 
izumrli ... da, ta vijest kruzi vec par godina, i ja je redovito citiram, ali to ustvari znaci da se niko nije potrudio obici sve potocice i barice na sri lanki i naci par primjeraka da demantira ovakve obavjesti. vjerojatno prate vode uz gradove di je prorjedjen riblji (zbog zagadjenja ili sta ja znam...) i na osnovu toga mi dobivamo takve podatke.

iskreno, kako mom ludilu nema kraja... nasao sam neke aranzmane na sri lanki, 2 tjedna 800eura, all inclusive ... pa sam razmisljao ... ovo ljeto ... mozda...
 
chubby, samo 800 eura za dva tjedna ( da li je i put u to ukljucen?), jer ako je to onda uopce nije puno!!
 
Sri Lanka
polazak 08.06. iz Beca
Hotel 3*** / 1 tjedan / polupansion / 4.060,00 kn
Hotel 3*** / 2 tjedna / polupansion / 5.170,00 kn
Cijena za dijete (1 ili 2 tjedna): 2.960,00 kn
Hotel 3*** / 1 tjedan / all inclusive / 4.430,00 kn
Hotel 3*** / 2 tjedna / all inclusive / 5.540,00 kn
Cijena za dijete 02-06 godina (1 ili 2 tjedna): 2.960,00 kn

1 euro = 7.35 kuna

....zapravo cjena je 703 eura, planirao sam ovo ljeto do barcelone, pa na jug spanjolske (mozda usput do frenda u francusku), pa u maroko ako kum jos ostane u kazablanki(onda imam badava smjestaj :D )... al kao u spanjolskoj sam vec bio, a ova sri lanka me tako kopa...
 
jao ... bolje suti, eh da je meni para ... da je meni puno para, organizirao bi takvu ekspediciju .... jaoooo

... puno je vjerojatnije da se ovo ljeto opet zaletim do beograda, pa se ljepo nadjemo zasucemo nogavice i gacamo po dunavu ... to je isto velka rijeka :lol: :cry:
 
Chubby, kada dodjes do Beograda mogao bih i do Sapca a ja sam ti stari "Savski vuk". :wink: Od ranog detinjstva sam na Savi provodio svoje slobodno vreme pecajuci ribu. :D