Grejanje

Klima uredja se koristi kada temperatura ode gore sto se odrazava na temperaturu vode. Ja to imam i redovno koristim. Problem je taj sto klima kada skida vlagu ona fakticki hladi vazduh. Da je prijatnije za rad to stoji i neretko ja to ukljucim mene radi a ribama je sve jedno koja je vlaznost.
 
Bobane nerece sa cim su oblagani zidovi na onim slikama sto si postavio? Jedini problem preterane vlage u prostoriji je budj koju je posle tesko ukloniti sa zidova koji se kod nas tradicionalno malterisu:)
 
ne e leksan tuku e panel alaminiumski oblozenso plastika od dvete strsani i ima pomejcu dvata alaminiumi purpena tvrdo presovana i nema korozija no ima i izolacija i zamenuva 5 santimetri stiropor a toa ce koristi vo izgradba na komori ladilnici i vo dograma za vrati kako polnez kade ne se saka staklo
 
Ovo sigorno nisu paneli ni alubonnd vidi se na slici da nije deblje od 10mm:) a nije ni gips karton ploce posto se sija ko pasija m..avaljam_se Valjda ce nam Boban otkriti sta je u pitanju a mislim da toga kod nas jos uvek nema:(
 
Kako da vam otkrijem tajnu kada ni sam nemam pojima. To su neke table koje se koriste za takva oblaganja. Imaju veliku upotrebu u kupatilima. Deluje mi nesto kao lesonit. Eto a ja cu bas da vidim u prodavnici o cemu se to radi.
 
Ti paneli se takodje upotrebljavaju za izolaciju ( gradnju ) susara u drvnoj industriji.
Iskreno, dosta problema mogu da nastanu sa tim grejanjem tj nestankom struje. Sobzirom da smo blizu, ovaj deo "grada " je konstatno imao struje. Verovatno sreca :). Usvakom slucaju, dobro si se snasao :sampion: