Moj mali terrariski zoo

Inguan

Member
17 Oktobar 2009
100
1
18
Gradište, Croatia
inguan.deviantart.com
Ponosni vlasnik koji imam;
399795a553d5ee186589bf444373d6c3.jpg

Acanthoscurria geniculata

37bc6a7dff9826ec2f84a49f41c608d8.jpg

Chromatopelma cyaneopubescens

d0a91cd78c2d5c6b69ee2bbf9d69cc10.jpg

Brachypelma boehmei
 
Acanthoscurria geniculata mi pobjegao a mali je još... Nije okolo posude koje sam držao.... Jeli ima šanse da opstane u mojoj sobi

Velike su sanse . :D

Samo ne znam kako ce tvoji ukucani prihvatiti cinjenicu, da se izbegla tarantula skriva negde u nekoj rupi ,ispod kreveta, stolice i td...itd. Moj savet ti je , svakog dana pregeldaj delic po delic tvoje sobe ,sve dok je ne nadjes .
 
Extra :cool2:

Pravo da ti kazem, bio sam malo skeptican da li ces tako brzo pronaci pauka ali bitno je da je sad tamo gde treba da bude.

Usput, gde si ga pronaso?



 
Zadnji puta mi se bohemi presvukao 7. Studenog 2009 i to mu je bilo 4 presvlačenje... Nedavno je počeo odbijati hranu. Ustrajan je u tome, siguran sam da se presvlači.
Pa me zanima;
Dali da mu prestanem davati hranu?
Koliko to može potrajati dok se on ne presvuče!?
 
Zadnji puta mi se bohemi presvukao 7. Studenog 2009 i to mu je bilo 4 presvlačenje... Nedavno je počeo odbijati hranu. Ustrajan je u tome, siguran sam da se presvlači.
Pa me zanima;
Dali da mu prestanem davati hranu?
Koliko to može potrajati dok se on ne presvuče!?

Pa ako si siguran da ce da se presvlaci onda nemoj da ga hranis...ili mu ponudi pa ako ne pojede samo izvadi i probaj za nedelju dana opet...ne znam koliko moze da trajo to dok se ne presvuce...