Nestala mi ribica O.O

aXilos

New Member
23 Februar 2010
21
0
1
Vrsac
Jutros ustanem i odmah primetim da mi nema muzjaka Guppy. Crveni na slici.

Sve zivo sam preturio u akvarijumu. Nije u cupu, nije u kuli, nema ga ama bas nigde! Sad vec znam da je uginuo jer ga nema vec minimum 9 sati ali ne znam gde je. Pogledao sam iza akvarijuma, sa strane, izmedju spoljneg filtera i akvarijuma, ma svuda...

I takodje jutros primetim jednog malca koji je sigurno tu vec 4 dana od kad mi se zenka omrestila ali ga nisam primecivao.

Mada... da nije tu umesana nekakva magija ili sl. pa da se muzjak pretvorio u malca :ebote:
Mislim, nemoguce mi je da su ga zenke pojele jer nije toliko manji od njih sto se vidi na slici... Znaci, imao sam samo 3 zenke i tog muzjaka u akv.
Ne moze da nestane sunce mu njegovo!
Btw, macke nemam, ali umem da mesecarim :D
 

Attachments

  • DSC00575.jpg
    DSC00575.jpg
    42 KB · Pregleda: 11
Desava se i verovatno neces ni saznati ko ga je pojeo ako ga ne nadjes jednog dana negde oko akvarijuma. Mrtvu ribu pojesce ostale ribe, a i puzevi su specijalisti.
 
Zar je moguce da izgubi boju za 8 sati tj. preko noci i da je za to vreme pojedu? Posto je bila u akvarijumu kad sam legao, a kad sam se probudio nije je bilo...

Inace, sad su mi ove 3 ostale zenke gupike dosta mirne hmmm
To mi je nesto cudno. Bas su dosta mirne. Mogu da se ne pomere iz jednog mesta npr 30 min :( Ne znam sta im je!? Da li im treba jedan muzjak ili je problem sa vodom?