Ovisnik -povratnik

Samo polako, vidim da studiozno pristupas akvaristici i to je za svaku pohvalu!:cool2:
Vodi racuna, nemoj da mesas mnogo vrsta. Znam da je tesko odoleti kad vidis desetine razlicitih vrsta i svaku pozelis da imas.
 
Mali off topic opet naleteh na minu na sajtu: iskucao sam kao odgovor roman, a sajt me otkacio a ja nisam kopirao teks.

Isto to u malo kracoj verziji.
lat. nazivi riba koje su usle vec u aq su:
-Hemigrammus ocellifer (a ne Synodontis ocellifer)
-Megalamphodus megalopterus-cisto crni varjetet
-Hyphessobrycon serpae
-Pristella maxillaris
sve slicni rodjaci jos kada bi se ujatile EHHH...

Riba je puno, a stakla malo, a za mene je najbolji nacin da upoznam neku vrstu da dodje kod mene na zaljubljeno posmatranje.
Zato su sva 3 moja staklenca pomalo sarena i po pitanju flore i faune, ali kako drugacije? Sve je to deo razvojnog puta, pa ako te (kao mene) u tome prati i podmladak (cerka) - gde je sreci kraj?
A vremenom ce se sve iskristalisati i koje ribe i biljke, i akvascaperski stilovi,....
U medjuvremenu broj litara i staklenih tegli po kuci ce rasti, a mi ce mo se lepo zabavljati.
U ovom trenutku mi je bitno da u svojim akvarijumima ne napravim konfliktne i nemoguce situacije i kobinacije po pitanju uslova i kompatibilnosti vrsta, a ostalo polako i na tenane kao sto ti rece....

Eh kako je samo bio lep roman kad ovaj sazetak tako lepo srocih....:D