Pancevacko okupljanje

boban

Osnivača sajta
Staff member
9 Avgust 2003
5,599
326
83
New Plymouth New Zealand
www.beke.co.nz
Dosao je i taj dan, dan kada su pancevacki akvaristi ugostilo svoje drugare koji su dosli da podele sa nama pancevcima nekoliko trenutaka zadovoljstva.
Kako to domacini i rade ja sam se nasao na mesto okupljanja nesto ranije gde sam uzivao u lepoti mirne banatske reke koju sam posmatrao sa terase poznatog ribljeg restorana "Saran". Ubrzo tu su se nasli i ostali meni poznati a ujedno i novi ljudi sa kojimna sam se druzio preko interneta. Kao sto se vidi na slikama ispod ni podmladak nije izostao sto ujedno znaci da nam akvaristika ide sigurnim koracima napred.

Nakon neke opste formalnosti koja na radost svih nas traje kratko presli smo na neobavezne teme i naravno na konkretne stvari koje zivot znace. Jednu sliku od ovih svih prilozenih sam postavio kurioziteta radi a neka svako proceni koja je u pitanju. Kao mala pomoc samo cu reci da ni jedno okupljanje nije proslo bez neke slicne slike na kojoj "neka osoba" tako izdasno uziva u hrani :)

Ovde mogu i da napomenem da sam ovu priliku iskoristio da se i ja licno prikljucim akciji koja je pokrenuta od strane www.akvaristika.org a koja ima za cilj da donese radost nekom nama nepoznatom malisanu i promovisanje svih pozitivnih strana koje nosi akvaristika.

Vreme kao vreme, brzo prolazi i mi smo dosli do trenutka kada smo morali da krenemo svojim kucama i svakodnevnim obavezama sa zeljom da se ponovo vidimo na nekom novom okupljanju koje cemo da organizujemo uskoro. E da, dok ovo pisem do toga je i doslo ali o temo cu u posebnoj temi.

Hvala svima na divnim trenucima naseg druzenja.
 
Bilo lepo bas! :D
Samo steta sto nisu bili prisutni jos neki ljudi kojima je bilo mesto tamo...
Al sledeci put nema izostanaka!!!! :lol:
 
Jeste, stvarno je okupljanje bilo lepo i prijatno. I Panchevo ima lep Kej, a mestashce je bilo bash ugodno.
Hvala BObane na odlichnim slikama, a sada ajde, da vidimo shta josh imash u rukavu od fotografija.... :D
Naravno, bilo bi josh lepshe da su i Mirka i Fauna mogli da dodju! Gledali bi igre bez granica... :lol:
 
Bobane, cenimo tvoj trud i zivce ulozene da vidimo dobre fotografije. :wink:

Mirka, pa ne znam shto je toliko chudno, znam samo kad krenete da se takmichite sa kulinarstvom, kako to izgleda :lol:
 
Hvala Pancevcima. Odavno smo se dogovarali da napravimo neko okupljanje bas u Saranu, pa se eto i desilo.
Ja sam u medjuvremnu obavio deo domaceg zadataka i konacno se nasao sa jednom zanimljivom osobom iz sveta akvaristike koja ce nam se prikljuciti 26.08. na novom okupljanju. Boban, Cira, DusanN i Fauna svakako znaju o kome govorim. Pa eto jos jedne dodatne teme momcima za ramisljanje.

Vidimo se uskoro.
 
Bobane u drugoj turi fotografija svi smo ko ozaloscena porodica :lol:

Lepo malo okupljanje, ispricasmo se, klopasmo, popismo :D

Falili su nam stvarno Mirka i Fauna (ne zbog igara bez granica :lol: ), pa se nadam da ce biti prilike da se vidimo nekom prilikom ponovo i da ce njih dvoje moci da dodju.

:D
 
Vidim da ste se lepo proveli i uzivali. Pancevci su uvek bili dobri domacini pa nije iznenadjenje sto su se jos jednom pokazali takvima.
Kulinarstvo...haha..ja pomislila da nije takmicenje u pravljenju mlecnih proizvoda i tako to... ma moram prvo da probam te Faunine specijalitete pa da odlucim dal se uopste vredi takmiciti... :twisted: