polica za aq

Moze ona da nosi dosta kg...Pa pogledajte samo one Juwel-ove ...'em te oderu em polica nije ni za *****
 
ma de ne moze prvo je ojacana od ispod gornji deo i dolazi jos jedna odozgo iverica pa ide stiropor. i lajsne sastrane od 6cm da se ne vidi stiropor. koju debljinu stiropor da stavim. Akvarijum je tacno 180L gore sam greskom napisao.
 
sto pravite police za akvariume kad lepo mozete da ugradite akvarium u zid izmedju 2 prostorije! ja imam akvarium od 200 l i ugradio sam ga bas tako i sad se lepo vidi i sa jedne i sadruge strane, nemoras da pravis nikakve pozadine i extra izgleda! hiltiku u ruke i busi zid!!! pozz
 
Pa razmisli sam po tom pitanju. Sta ako je to spoljni zid ili zid izmedju dnevne i spavace sobe? Ima toliko puno razloga da se pravi polica a skoro da i nema razloga da se razbija zid. I zamisli, dosadi ti akvaristika nakon mesec dana :)
 
ja bas imam akvarium izmedju dnevne i spavace sobe i extra izgleda a sto se tice toga da dosadi akvaristika za mesec dana to samo moze da kaze onaj ko nije pravi akvaristika! pozz