Prvi akvaristicki portal

Pogledala sam i jako mi se svidelo. Narocito blog deo, jer sam ljubitelj blogova. Nije ni cudno sto ste usli u"blog 300" a verujem da ce se tu jos ici uzlaznom linijom. :sampion:

Sve cestitke i najbolje zelje da se napreduje jos vise :D
 
Pogledala sam i jako mi se svidelo. Narocito blog deo, jer sam ljubitelj blogova. Nije ni cudno sto ste usli u"blog 300" a verujem da ce se tu jos ici uzlaznom linijom. :sampion:

Sve cestitke i najbolje zelje da se napreduje jos vise :D


Hvala na cestitkama! Vi na ovom forumu ste prvi koji nisu poceli pljuvati po njemu! Svaka cast:ziveli:
 
Cestitke i od mene :).

Kao sto kaze Fauna ima tu jos posla, ali se vidi da postoji zelja da se to sredi da bude lepo i kvalitetno.

Ovaj sajt se pored obilja korisnih informacija, edukacije bavi i popularizacijom akvaristike. A razmena linkova i predstavljanje novih sajtova je sastavni deo toga. Ovde neces videti da ce neko da ti obrise link zato sto si komsija valjam_se
A na drugim sajtovima to ima. Kad kazem komsija ne mislim na granice nego i na sajtove unutar granica gde sam vidjao da se to radi.

I takve stvari bi mogle da se nazovu pljuvanje sajta, ali toga ovde nema.:)
Nece niko pljuvati na neciji rad, samo ces mozda dobiti predlog da se nesto doradi ili eventualno promeni (evo ocekuj Faunu prvog heheh)

Keep up the good work i navijam za vas ;) Bitno je da je krenulo.

Pozdrav.
 
Hvala Srdjan,

Svaki savjet i prijedlog dobrodosao! Pravi ste! Svaka vam cast. Jos nisam nigdje na forumu naletio na ovakvu ljubaznost!
Jos da vidimo sto ce Fauna reci:mrgreen::bozic:
 
Nemam ja tu nesto puno dodati ili sugerisati, svako uredjuje stranicu onako kako je zamislio i kako se njemu najvise dopada. Naravno, ovo je tek pocetak rada jednog portala i treba sacekati neko vreme da se on dopuni i razvije. Najvise sto cenim kada su u pitanju informacije jeste ,informacija potkrepljena sa slikom . Sto vise fotografija ,vece interesovanje posetioca. Ako je neka stranica prebukirana samo tekstovima bez ilustracija , to je za posetioca veoma nezanimljiva stranica ma koliko tekst bio kvalitetan. Znaci moja sugestija bi se odnosila bas na to sto sam rekao ali koliko vidim ovaj portal ne oskudeva sa tim .

Znaci samo napred i ne osvrcite se previse na ostale, kako Srdjan rece "komsije";)
 
Thanks Fauna na komentaru. Slobodno nas posjeti. Neke stvari se ne vide ako si gost! Jer imamo previse gostiju, a malo useri:)))
To sa slikama u postovima - do toga i ja drzim i zelim da tako bude.
Iskreno ja vise volim gledat slike nego citat:)))
 
Vidim da si nas posjetio! Nemas nikakvih komentara???:)))
Samo si se bio dva puta registrirao pa sa ti jedan izbrisao, a ostao ti je onaj kojem si napisao i webstranicu!
pozdrav