Tenebrio molitor

Preko ajde slikaj tvoju koloniju tenebrija da vidimo kako izgleda ;) mozda nisi uradio nesto kako treba :| mada neznam gde mozes da pogresis kod njih jer su veoma jednostavne za razmnozavanje ;)
 
Evo ti slika al ruzna je jel je slikana telefonom i ne znam koliko ces moci da vidis! Ja mislim da sam ispostovao neke norme jebem li ga! Podloga su klice i mekinje, krpa je tu, ima par jabuka koliko se vidi, grejac je iznutra a ne s polja i ima 30 stepeni... i to bi mu bilo to otprilike.... :(
 

Attachments

  • DSC00457.JPG
    DSC00457.JPG
    49 KB · Pregleda: 16
Dobro je sve samo nemoj da im ostavljas voce i povrce dugo da se ne ubudja i nemoj prevelike delove da dajes...neznam zasto nemas crva...koliko otprilike buba imas?ja sam kod fobasa napravio 30-ak buba pre dva meseca i nista jos :|
 
Pa ovo sto sam upravo izbrojao sto je bilo oko jabuke bilo je oko 20-ak.... plus neke sto su se setkale okolo, zatim one ispod krpe.... ima ih dosta jebem li ga! Vidjao sam ih cak i kako se pare! Pojma nemam eto! Nisam pametan! :(
 
decki prelako odustajete...ja sam cvrcke 7puta pokusavo uzgojit i nikako tek 8. pokusaj je uspio..
 
Pa da imam farmu gekona ili cega drugog pa i da budem uporan znas...al ovako imam ovu moju malu mukicu i to mi je to! Mozda jednom kad uzmem jos nesto pa da ne kupujem svaki cas, pocnem i ja da uzgajam koje kakve tenebrije, fobase, dubie i sl! :)
 
KOOOOOOOOOOOOONACNOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!! Posto sam svoju koloniju tenebrija odavno otpisao i ostavio sam sve onako sa supstratom da mi stoji u cosku, to jest skroz sam zaboravio na njih danas kad sam pogledao IMAO SAM STA I DA VIDIM!!!! IMA 1000 MALIH CRVICA KAKO SRECNO TRCKARAJU AKVARIJUMOM BEZBRIZNO PROVODECI SVOJE DETINJSTVO! :D:D sada cu im se ponovo posvetiti!! mukice moje male jeste li me se uzeleli? :D
 
Oh Boze sada konacno znam kako je biti mama! U stvari.......... vise se osecam kao Frankenstein!! :D MUAHAHAHAHAH! :D idem sad..... deca zovu.... pozzz :D