Grejanje

boban

Osnivača sajta
Staff member
9 Avgust 2003
5,605
297
83
New Plymouth New Zealand
www.beke.co.nz
Klima uredja se koristi kada temperatura ode gore sto se odrazava na temperaturu vode. Ja to imam i redovno koristim. Problem je taj sto klima kada skida vlagu ona fakticki hladi vazduh. Da je prijatnije za rad to stoji i neretko ja to ukljucim mene radi a ribama je sve jedno koja je vlaznost.

veljko

Member
20 Januar 2011
169
2
18
Zrenjanin
Bobane nerece sa cim su oblagani zidovi na onim slikama sto si postavio? Jedini problem preterane vlage u prostoriji je budj koju je posle tesko ukloniti sa zidova koji se kod nas tradicionalno malterisu:)

tacio

Member
19 Januar 2012
80
0
6
35
prilep
ne e leksan tuku e panel alaminiumski oblozenso plastika od dvete strsani i ima pomejcu dvata alaminiumi purpena tvrdo presovana i nema korozija no ima i izolacija i zamenuva 5 santimetri stiropor a toa ce koristi vo izgradba na komori ladilnici i vo dograma za vrati kako polnez kade ne se saka staklo

veljko

Member
20 Januar 2011
169
2
18
Zrenjanin
Ovo sigorno nisu paneli ni alubonnd vidi se na slici da nije deblje od 10mm:) a nije ni gips karton ploce posto se sija ko pasija m..avaljam_se Valjda ce nam Boban otkriti sta je u pitanju a mislim da toga kod nas jos uvek nema:(

boban

Osnivača sajta
Staff member
9 Avgust 2003
5,605
297
83
New Plymouth New Zealand
www.beke.co.nz
Kako da vam otkrijem tajnu kada ni sam nemam pojima. To su neke table koje se koriste za takva oblaganja. Imaju veliku upotrebu u kupatilima. Deluje mi nesto kao lesonit. Eto a ja cu bas da vidim u prodavnici o cemu se to radi.

Enter

Member
22 Februar 2010
61
0
6
Beograd-Su
www.x-arena.com
Ti paneli se takodje upotrebljavaju za izolaciju ( gradnju ) susara u drvnoj industriji.
Iskreno, dosta problema mogu da nastanu sa tim grejanjem tj nestankom struje. Sobzirom da smo blizu, ovaj deo "grada " je konstatno imao struje. Verovatno sreca :). Usvakom slucaju, dobro si se snasao :sampion: