Uvoz riba

ja sam zainteresovan za neke lepljivce da li bih mogao preko tebe Zorane da ih narucim ?
 
Vec sam napisao da pokusavam da prikupim sto vise vrsta riba koje su se retko pojavljivale kod nas i da se malo igram sa njima i pokusam da ih razmnozim. Prestao sam da radim ono sto ovde zovemo komercijala i trudim se da budem ekskluzivac bar u necemu.
Do sada skupljeno i razmnozeno:
Skalar plavi ( radim jos jedan do dva mresta i prestajem,jer su i drugi poceli da ga rade)
Farlowella
Corydoras duplicareus
Corydoras habrosus
Corydoras pigmaeus
Corydoras similis
Corydoras trilineatus
Sneolata
Orizias woworewellia liae
Pseudomugil furcatus
Ancistrus LDA 16
Rineloricaria L 10a
Panaque maccus
Apistogramma agassizii.
Ako neko ima nesto interesantno od riba i voljan je da proda ili zameni za nesto moze slobodno da mi se javi.
imas li malce od Ancistrus LDA 16, Rineloricaria L 10a ,Panaque maccus ,Farlowella i Sewellia lineolata ?
 
Plave skalare sam prvi uvezao iz Singapura i dobro su se prodavali dok se trziste nije zasitilo tako da sam odavno prestao da ih radim. C. duplicareus imam i radim ali kolicine su male, jer nije jednostavan za mrest. C. habrosus sam radio i jos uvek uradim po neku turu. Farlowela polako ponovo postaje interesantna, jer su je mnogi uvozili ali bilo je mnogo gubitaka pri uvozu i riba se tesko adaptirala.
 
Zoran je ozbiljan akvarista a ne trgovac ribama. Ako on nesto proda onda je to iz njegovog mresta i tu nemoj da se brines.
Sto se tice cene i cenjkanja to prebacite na PP ili na mail, to je onako, moglo bi se reci, privatna stvar.
Naravno i hvala na sugestiji