Vasi akvarijumi

Bojan

Member
3 Januar 2004
68
0
6
Novi Sad
Mogli bi ovde napisati koliko akvarijuma imate, koliko imaju litara i sta imate u njima.

Ja sam trenutno na nuli jer sam se nadavno vratio iz vojske ali imam u planu da krenem ponovo na prolece.
 
Dobro je Bojane kada si tu brigu skinuo sa ledja ... :wink:

Kazes pocinjes od nule treba da ponovo formiras akvarijume? E pa vidis ja sam vec godinu dana bez i jednog akvarijuma, doduse treba da oformim dva ali od posla i nekih problema nikako da to uradim :D

Ma , samo polako nemoj da zuris ,to nije nikakvo merilo koliko ko ima akvarijuma vec koliko imas iskustva u svemu tome. Neki put dobro dodje mala pauza ...ono... da se malo zazelis akvarijuma i ostalih lepih stvari u zivotu. :wink:
 
Nisam ni mislio da je kvantitet akvarijuma neko merilo, naopako vec sam hteo da samo kazemo koliko ih ko ima i sta ima u njima.
 
Ma vazno je da je vojska gotova, a akve ce postepeno... :D

Obrati paznju na onu temu pri vrhu gde se upoznajemo. Tamo bi mogao da nam se predstavis detaljnije. Pocetna tacka.

Dobrodosao iz vojske. Dobrodosao ovde.

Pozdrav. Mirka.
 
Pa ja sam u procesu proizvodnje... :D
Kao ve?ina, imam svoj ogledni akvarij, koji mi je u sobi, kraj kompjutera i mogu svakome re? da je to loa kombinacija...
Kraj tog dvoje nemoe nita napravit cijeli dan...

Osim oglednog 180litarskog imam u "bivoj" :twisted: pajzi proces proizvodnje mrijesnih tankova...
Trenuta?no 5 komada po 30l, sa corydorasima(3 prazna, ?ekaju stanare iz oglednog!), a jo radim i police u kojima namjeravam radit 70litarske mrijesne tankove...
Prvo ?u napravit 3, a dalje ?emo vidjet! :wink:
 
Da, ovo je trebalo da ide u drugi forum ali mislim da to ne bi trebalo da ide u forum "Pocetna tacka " vec recimo kao "Neobavezna diskkusija". U forumu pocetna tacka predvidjeno je da clanovi napisu neku svoju akvaristicku biografiju gde ce se neko nadovezati komentarom na sve to.
Ovo sto je hteo Bojan, moglo je da ide i kao anketa sa nekoliko ponudjenih opcija na primer: jedan akvarijum, dva akvarijuma i vise akvarijuma ili nesto slicno i da svako u postovima detaljnije opisuje svoje akvarijume.

Eto, to bi bilo neko moje vidjenje kako i gde je mogla da postavi ovakva tema. :wink: