Zagonetna anemona ?

Pa ne znam sta nova anemona zeli. Pre je bila na pesku u sredini akvariuma ali ja sam je stavio blizu kamena pa se ona tako namestola i za sada je dobro. Muzjak maroon klovn vech je prihvatio anemonu i jutros kad sam upalio svetlo on je spavao u anemonu.
Pa hranim ja anemonu bar jednom nedeljno mada ona male komadiche hvata svaki dan kada hranim ribice.
Slike che biti loshe i dalje dok ne nadzem bolji aparat. :)
 
Zozo, kada nisam u nesto sigurna, neki koralj, kako ce se ponasati, postavim ga na neko mjesto i promatram (vidi se jako brzo sto mu odgovara a sto ne).
Moja je pretpostavka da je anemoni na tom mjestu u redu, jer bi se vec sama pomaknula. Drago mi je i sto je maroon pronasao svoj dom u njoj! Samo ti i dalje obavijestavaj kako je ta "zagonetna" anemona :wink:
 
Pa bas tako, pusti je da sama odabere mesto koje joj prija. To po nekada moze da bude neko mesto koje nama ne odgovara ali sta da radimo, tako je to.

Ovo u vezi protoka vode je tesko komentarisati je to treba da vidimo na licu mesta. Jak protok za mene moze da ima drugo znacenje za tebe. Sve u svemu ako se anemona lepo otvori to ti dosta govori pa shodno tome i postupaj.