Zajac katalog

Stigo katalog, al ne onaj prvi koji sam narucio preko Bosne, nego ovaj drugi koji sam narucivao preko Hrvatske...:cool2:
 
Ni ja ga nisam dobio regularno posle narudzbe. Kako nije stigao napisao sam im pismo (drugi mi je preveo) gde sam ih okrpio sto jos uvek nema Srbije u poljima za narucivanje i uopste bio sam bas ostar i moglo bi se reci neprijatan. Izgleda da je urodilo plodom i katalog je stigao. Dobio sam i pismo koje jos nisam preveo pa me bas interesuje sta su napisali.
Sad moram nesto da narucim da vide da i u Srbiji postoji interesovanje za njihovu robu.
 
Srbija je postojala na spisku ali je izbrisana (o tome je bilo reci u ovoj temi) Ja sam dao pretpostavku zasto je to ucinjeno i ako to jeste , ljudi su u pravu. Ali mislim da smo vec dovoljno vremena kaznjeni i da bi stvari trebalo vratiti u normalu. Zato smatram, da je tvoje protesno pismo spunim pravom napisano .;)
 
Valjda cemo i mi postati jednom normalna zemlja gde ce kataloska prodaja normalno funkcionisati i gde nam se nece desavati ovakve stvari. Bez obzira sto Zajac vazi bar kod nas za firmu ciji su proizvodi skupi ispadne mi jeftinije i sto je vaznije jednostavnije da narucim nesto sto ne mogu da nadjem kod nas, a i ne morama da davim rodbinu i prijatelje da mi to donose.
Konkretno sad listam katalog i trazim sita za sortiranje zive hrane koja sam video na njihovom sajtu i nista mi ne znaci ako su skuplja desetak evra kod njih, a ja ih kulturno dobijem na kucnu adresu.
 
Ja sam zaboravio na taj katalog koji nikada nije stigao. Realno gledano to I nema smisla I verujem da su oni svesni toga. Ja I'm ne zameram sto me ignorisu.
Za Srbiju je druga prica I to ce oni da rese jer vise nema razloga za izuzimanje tog trzista.
 
Pa, nije to resenje ....i dalje ne stoji Serbia kada udjemo na njihovom maticnom jeziku.

Mnogi ljudi retko prebacuju strane sajtove na prevedeni srpski (opcija transalte). Eto, ni ja se nisam setio toga i da na takav nacin imam opciju narucivanja za Srbiju... Ali dobro...bolje je i to nego nista ;)